Oferta

Oferowane przez nas usługi:

1 poszukiwanie partnerów biznesowych wg. indywidualnych potrzeb i celów;

2 pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z partnerami biznesowymi na terenie Rosji, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu;

3 wsparcie w procesach negocjacyjnych;

7 badanie rynku pod kątem potencjalnych dostawców, odbiorców, dystrybutorów, podwykonawców itd.;

4 pomoc w eksporcie towarów na rynek wschodni oraz w imporcie towarów z rynku wschodniego;

6 tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski i z języka rosyjskiego na język polski.

O nas

Business Bridge Consulting specjalizuje się w usługach mających na celu wsparcie współpracy biznesowej pomiędzy firmami na rynku międzynarodowym, przede wszystkim na linii Unia Europejska - Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan. Oferujemy pomoc w poszukiwaniu partnerów biznesowych wg indywidualnych potrzeb i celów danej firmy.

Nasze usługi polegają na wsparciu w procesach negocjacyjnych, badaniu rynku, wyszukiwaniu producentów, dostawców, podwykonawców, dystrybutorów, odbiorców – zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi ze Wschodu pozwala nam gwarantować pełen profesjonalizm oraz skuteczność działania.

Kontakt

Business Bridge Consulting Justyna Molasy
ul. A. Struga 82/84/26
90-557 Łódź

kom. + 48 665 101 001
e-mail. biuro@bbconsulting.com.pl
www.facebook.com/BusinessBridgeConsultingPl

NIP: 7262385826
REGON: 365577745

Szybki kontakt

Informujemy, że administratorem Państwa danych jest firma Business Bridge Consulting Justyna Molasy  z siedzibą w Łodzi 90-557, ul. A. Struga 82/84/26. Podane przez Państwa dane są dobrowolne jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Informujemy również, że w dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę oraz prosić o usunięcie swoich danych osobowych. W tym celu prosimy kierować takie zgłoszenie na adres biuro@bbconsulting.com.pl